Vážení klienti, vláda od ledna omezila daňové odpočty u drahých služebních automobilů nad 2 mil. Kč. Podnikatelé tak mají poslední 4 týdny na nákup motorového vozidla s možností odpočtu DPH za stávajících podmínek.
Proč zvolit A.H.S. – ekonomický servis, s.r.o.
Komplexní služby
Poskytujeme komplexní služby pro podnikatelské subjekty v ČR a EU, a to od problematiky daní a daňového poradenství, přes vedení účetnictví, zpracování mezd, personální agendu, archivaci a digitalizaci dokladů až po zakládání společností nebo zřízení a vedení on-line kanceláře se sídlem společnosti.
Individuální přístup
Již od počátku našeho podnikání klademe velký důraz na individuální přístup ke klientům. Vnímáme ho totiž jako základní prvek pro vytvoření vztahu důvěry a dlouhodobé spolupráce. Žádný klient pro nás není bezvýznamným podnikatelským subjektem. Soustředíme se jak na velké společnosti, tak i na drobné živnostníky.
Tým odborníků
Tvoříme tým expertů, pro něž je prioritou číslo jedna zajištění vysoké odborné úrovně nabízených služeb. Díky vzájemné zastupitelnosti jsme našim klientům k dispozici 365 dní v roce.
Přijďte se přesvědčit!
Informační panel
Vážení klienti, vzhledem ke skutečnosti, že prezident republiky tento týden podepsal tzv. konsolidační balíček, přineseme v dnešní aktualitě přehled nejdůležitějších změn.
Vážení čtenáři, reálné mzdy v ČR se od rozdělení federace do roku 2021 zvýšily o 141 procent.